Український паспорт – на 41-му місці за престижністю у світі

Український паспорт – на 41-му місці за престижністю у світі

Укрінформ
Міжнародна консалтингова компанія Henley & Partners оприлюднила річний звіт безвізового доступу країн світу. Україна опинилась на 41 сходинці рейтингу, розділивши її з африканською Нікарагуою та полінезійською країною Самоа.

За даними Індексу паспортів, українці мають право безперешкодно відвідувати 128 держав. Найбільш вільно пересуватися світом можуть власники японського паспорта: вони мають доступ до 190 країн. У трійку лідерів також увійшли громадяни Сінгапуру і Південної Кореї (189 країн) і Франції та Німеччини (188 країн).

Паспорти, які отримали найменший бал у рейтингу, мають громадяни Пакистану, Сомалі, Сирії, Афганістану та Іраку. Їм не потрібні візи лише у 30-33 країнах світу.

Читайте також: Чорногорія почала видавати громадянство в обмін на інвестиції

Індекс паспортів – це щорічний рейтинг усіх паспортів світу, в якому оцінюють кількістю пунктів призначення, до яких їхні власники можуть отримати доступ без передньо підготовленої візи.

Рейтинг заснований на ексклюзивних даних Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), яка веде найбільшу у світі і найточнішу базу даних туристичної інформації та доповнюється великими поточними дослідженнями, які проводить компанія Henley & Partners.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-