Терапія природою: Супрун радить, як "зарядити" свій мозок

Терапія природою: Супрун радить, як "зарядити" свій мозок

1533
Ukrinform
Чим більше часу проводити на природі, тим менші ризики появи психічних проблем. Якщо ж часу замало, достатньо навіть 30-хвилинної прогулянки в парку, щоб суттєво покращити психічне здоров‘я та настрій.

Про це в. о. міністра охорони здоров'я написала на своїй сторінці у Facebook.

"Терапія природою має надзвичайно позитивний вплив на наше здоров‘я. Прогулянки на свіжому повітрі допомагають зменшити рівень стресу та подолати тривожність. Це відбувається за рахунок зниження в організмі рівня гормонів стресу - адреналіну та кортизолу. Крім того, мозок стимулює вироблення ендорфінів - природного знеболювального для нашого організму, що також покращує настрій", - зазначає Супрун.

Також вона наголошує, якщо треба налаштувати себе позитивно та відволіктись від метушні - прогулянка в зелених насадженнях буде вдалим рішенням. Свіже повітря, тиша та багато зелені сприяють зниженню тиску та позитивним чином впливають на певні ділянки мозку (наприклад, префронтальний кортекс), що пов‘язані з ризиком виникнення психічних захворювань. Як результат - ми менше зосереджуємо увагу на тривожних думках та можемо краще налаштувати себе на гарний настрій.

Читайте також: Спілкування з тваринами вчить людей дружити — Супрун

Науковці зазначають, що наявність парків, ігрових майданчиків та рекреаційних зон відіграє важливу роль для здоров‘я та загального благополуччя. Крім переваг для психічного здоров’я, перебування на свіжому повітрі спонукає нас більш активно проводити час та бути рухливими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>