Вчені пояснили, куди зникають кораблі у Бермудському трикутнику

Вчені пояснили, куди зникають кораблі у Бермудському трикутнику

21339
Укрінформ
Вчені з Університету Саутгемптона в Англії дослідили блукаючі хвилі, як одну з найреалістичніших теорій зникнення кораблів у Бермудському трикутнику.

Про це йдеться у документальному фільмі "Загадка Бермудського трикутника" на Channel 5, повідомляє Daily Star.

Район Атлантичного океану, обмежений трикутником, вважається одним з найзагадковіших місць на планеті. Вершинами цього трикутника є Флорида, Бермудські острови і Пуерто-Ріко. Існує безліч версій загадкових зникнень, проте основними науковими є викиди метану, генерація інфразвуку хвилями, занадто швидка течія і блукаючі хвилі.

Останні є гігантськими поодинокими хвилями висотою 20-30 метрів, які раптово виникають в океані. Корпус судна просто не витримує тиску водяної товщі і йде на дно.

Дослідники з Саутгемптона вирішили зосередитися саме на цій версії. Вони змоделювали так званий трикутник диявола і хвилі-вбивці на комп'ютері та направили до них модель судна "Циклоп". Як і очікувалося, корабель не витримав тиску, розвалився на дві частини і затонув за лічені хвилини.

На думку вчених, блукаючі хвилі можуть пояснити зникнення кораблів, але не літаків. Тому говорити про повне розкриття секрету загадкового трикутника поки що зарано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-