Melovin вийшов у фінал Євробачення

Melovin вийшов у фінал Євробачення

Відео
3454
Ukrinform
Український виконавець Melovin вийшов у фінал Євробачення. Під час оголошення фіналістів представника від України оголосили під четвертим номером.

У прес-центрі найбільш активно підтримували представників Данії, Молдови, Австралії, Мальти, Угорщини, Словенії, України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За результатами другого півфіналу у фіналі Євробачення виступатимуть:

1. Sanja Ilic & Balkanika (Сербія) з піснею «Nova Deca»

2. DoReDos (Молдова) з піснею «Мy Lucky Day»

3. AWS (Угорщина) з піснею «Viszlat Nyar»

4. Melovin (Україна) з піснею «Under the Ladder»

5. Benjamin Ingrosso (Швеція) з піснею «Dance You Off»

6. Jessica Mauboy (Австралія) з піснею «We Got Love»

7. Alexander Rybak (Норвегія) з піснею «That's How You Write a Song»

8. Rasmussen (Данія) з піснею «Higher Ground»

9. Lea Sirk (Словенія) з піснею «Hvala, ne!»

10. Waylon (Нідерланди) з піснею «Outlaw In 'Em»

Гранд-фінал шоу відбудеться 12 травня. Йому передуватимуть кілька репетиція та спільна прес-конфернція представників країн засновниць конкурсу – Франції, Німеччинї, Великої Британії, Іспанії та Італії, а також країни-переможниці минулорічного конкурсу – Португалії.

Читайте також: Українські журналісти підтримали виступ Melovin перфомансом

Як відомо, у великому фіналі очікується виступ переможця минулорічного Євробачення Сальвадора Собрала, також до нього приєднається Каетану Велозу, 75-річний бразильський співак та сонграйтер, один із засновників тропікалії - мистецького напрямку, що сформувався в Бразилії наприкінці 1960-х років. 

Собрал став першим представником Португалії, який переміг в "Євробаченні". Він з дитинства страждав вадою серця, йому необхідно було знайти донора для пересадки. 8 грудня, після майже тримісячного перебування у лікарні в Лісабоні, Сальвадору Собралу зробили успішну операцію по пересадці серця. Хірург, який робив операцію, повідомив, що у разі успішної, але тривалої реабілітації, співак зможе жити абсолютно нормальним життям.

Фото: instagram.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-