ОМКФ-2018 відкрив прийом заявок на Odesa IFF ScripTeast Series Projects

ОМКФ-2018 відкрив прийом заявок на Odesa IFF ScripTeast Series Projects

1458
Ukrinform
9-ий Одеський міжнародний кінофестиваль, що відбудеться з 13 до 21 липня, оголосив прийом заявок на Odesa IFF ScripTeast Series Projects - конкурс телесеріалів.

Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

"Заявки приймаються до 25 травня включно. Результати відбору будуть оприлюднені 20 червня, а відібрані проекти - представлені телепровайдерам, дистриб'юторам, ко-продюсерам 18 липня на пітчингу проектів серіалів. Пітчинг відбудеться в межах ділового майданчика Film Industry Office. Журі Odesa IFF ScripTeast Series Projects складається з представників ScripTeast, Star Media та ОМКФ", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, для участі у пітчингу буде представлено від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів, написаних сценаристами східно- та центральноєвропейського походження. Також у конкурсі можуть брати участь проекти, що належать продакшнам, зареєстрованим у одній з країн Східної та Центральної Європи. Проект, що подається на участь у Odesa IFF ScripTeast Series Projects, повинен бути оригінальним та потенційно цікавим для міжнародного глядача. Із деталями щодо заповнення заявки та надання документів для участі у Odesa IFF ScripTeast Series Projects можна ознайомитися у розділі "Odesa IFF ScripTeast Series Projects". Відбір проектів здійснюється комісією, призначеною ОМКФ, Star Media та ScripTeast.

Читайте також: На кшталт IMDb: в Україні створять базу даних кінопрофесіоналів

Odesa IFF ScripTeast Series Projects організовує ОМКФ за підтримки Star Media, найбільшої міжнародної кінокомпанії України, та ScripTeast, європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, запровадженої Незалежною кінофундацією (Польща). 2018 року цей конкурс відбудеться в межах ОМКФ вдруге. Торік 5 проектів взяло участь у пітчингу. Журі визнало переможцем проект “Прокляті гори” (Дорота Вучіч, Вішна Маміч, Хорватія).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>