Оскар-2018: повний список претендентів на головну кінопремію - 05.03.2018 01:32 — Новини Укрінформ
Оскар-2018: повний список претендентів на головну кінопремію

Оскар-2018: повний список претендентів на головну кінопремію

3437
Ukrinform
Сьогодні, в ніч з 4 на 5 березня, у театрі «Долбі» (Hollywood, Лос-Анджелес) відбудеться 90-а церемонія вручення нагород Американської академії кіномистецтв "Оскар". 

Ведучим церемонії вдруге поспіль стане комік Джиммі Кіммел.

По Києву статуетки вручать о 2:30, в ніч на понеділок, 5 березня.

А поки нагадаємо, кого цього року Американська кіноакадемія номінувала на премію.

У головній категорії «Кращий фільм» висунуті картини: «Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі», «Форма води», «Секретне досьє», «Примарна нитка» «Леді Берд», «Пастка», «Дюнкерк», «Темні часи» і «Клич мене своїм ім'ям».

На кращого режисера претендують Крістофер Нолан («Дюнкерк»), Джордан Піл («Пастка»), Грета Гервіг («Леді Берд»), Пол Томас Андерсон («Примарна нитка») і Гільєрмо дель Торо («Форма води»).

Кращого актора американським кіноакадемікам доведеться обирати серед Тімоті Шаламе («Клич мене своїм ім'ям»), Деніела Дей-Льюїса («Примарна нитка»), Деніела Калуя («Пастка»), Гері Олдмана («Темні часи») і Дензела Вашингтона («Роман Ізраел, Esq».).

Кращою актрисою можуть стати Саллі Гокінс («Форма води»), Френсіс МакДорманд («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»), Марго Роббі («Я, Тоня»), Сірша Ронан («Леді Берд») і Меріл Стріп («Секретне досьє»).

Повний список номінантів на 90-ту кінопремію «Оскар» виглядає так:

Кращий фільм:

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»;

«Форма води»;

«Секретне досьє»;

«Примарна нитка»;

«Леді Берд»;

«Пастка»;

«Дюнкерк»;

«Темні часи»;

«Клич мене своїм ім'ям».

Кращий режисер:

Крістофер Нолан («Дюнкерк»);

Джордан Піл («Пастка»);

Грета Гервіг («Леді Берд»);

Пол Томас Андерсон («Примарна нитка»);

Гільєрмо дель Торо («Форма води»).

Краща жіноча роль:

Саллі Гокінс («Форма води»);

Френсіс МакДорманд («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»);

Марго Роббі («Я, Тоня»);

Сірша Ронан («Леді Берд»);

Меріл Стріп («Секретне досьє»).

Краща чоловіча роль:

Тімоті Шаламе («Клич мене своїм ім'ям»);

Деніел Дей-Льюїс («Примарна нитка»);

Деніел Калуя («Пастка»);

Гері Олдман («Темні часи»);

Дензел Вашингтон («Роман Ізраел, Esq.»).

Краща жіноча роль другого плану:

Мері Джей Блайдж («Ферма «Мадбаунд»);

Еллісон Дженні («Я, Тоня»);

Леслі Менвілл («Примарна нитка»);

Лорі Меткаф («Леді Берд»);

Октавія Спенсер («Форма води»).

Краща чоловіча роль другого плану:

Віллем Дефо («Проект «Флорида»);

Вуді Харрельсон («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»);

Річард Дженкінс («Форма води»);

Крістофер Пламмер («Всі гроші світу»);

Сем Рокуелл («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»).

Краща операторська робота:

«Той, що біжить по лезу 2049»;

«Темні часи»;

«Дюнкерк»;

«Ферма «Мадбаунд»;

«Форма води».

Кращий монтаж:

«На драйві»;

«Дюнкерк»;

«Я, Тоня»;

«Форма води»;

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

Кращий фільм іноземною мовою:

«Фантастична жінка» (Чилі);

«Нелюбов» (Росія);

«Про тіло і душу» (Угорщина);

«Квадрат» (Швеція);

«Образа» (Ліван).

Краща повнометражна анімація:

«Бебі-Бос»;

«Добувачка»;

«Коко»;

«Фердинанд»;

«З любов'ю, Вінсент».

Найкращий повнометражний документальний фільм:

«Досить маленький для в'язниці»;

«Ікар»;

«Обличчя, села»;

«Стронг-Айленд»;

«Останні люди в Алеппо».

Кращий адаптований сценарій:

«Клич мене своїм ім'ям»;

«Горе-творець»;

«Логан»;

«Гра Моллі»;

«Ферма «Мадбаунд».

Кращий оригінальний сценарій:

«Любов-хвороба»;

«Пастка»;

«Леді Берд»;

«Форма води»;

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

Кращий оригінальний саундтрек:

«Дюнкерк»;

«Примарна нитка»;

«Форма води»;

«Зоряні війни: Останні джедаї»;

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

Найкраща оригінальна пісня до фільму:

«Ферма «Мадбаунд»;

«Клич мене своїм ім'ям»;

«Коко»;

«Маршалл»;

«Найвеличніший шоумен».

Кращі візуальні ефекти:

«Той, що біжить по лезу 2049»;

«Вартові Галактики 2»;

«Конг: Острів черепа»;

«Зоряні війни: Останні джедаї»;

«Війна за планету мавп».

Кращий дизайн костюмів:

«Красуня і чудовисько»;

«Примарна нитка»;

«Вікторія й Абдул»;

«Форма води»;

«Темні часи».

Кращий грим і дизайн зачісок:

«Темні часи»;

«Вікторія й Абдул»;

«Диво».

Краща робота художника-постановника:

«Красуня і чудовисько»;

«Той, що біжить по лезу 2049»;

«Темні часи»;

«Дюнкерк»;

«Форма води».

Кращий звук:

«На драйві»;

«Той, що біжить по лезу 2049»;

«Дюнкерк»;

«Форма води»;

«Зоряні війни: Останні джедаї».

Кращий монтаж звуку:

«На драйві»;

«Той, що біжить по лезу 2049»;

«Дюнкерк»;

«Форма води»;

«Зоряні війни: Останні джедаї».

Найкраща короткометражна анімація:

Dear Basketball;

Garden Party;

Negative Space;

LOU;

Revolting Rhymes Part One.

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

DeKalb Elementary;

The Eleven O'clock;

Watu Wote: All of us;

The Silent Child;

My Nephew Emmett.

Найкращий документальний короткометражний фільм:

Edith+Eddie;

Heroin(e);

Heaven is a traffic jam on the 405;

Stop Traffic;

Knife Skills.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>