Перед "Червоною рутою-2019"  зірки минулих фестивалів виступлять у Києві

Перед "Червоною рутою-2019" зірки минулих фестивалів виступлять у Києві

Фото
1037
Ukrinform
30-ліття фестивалю "Червона рута" відзначатиметься у вересні 2019 року під час проведення його у Чернівцях. Фестиваль об'єднає відомих виконавців і нових талановитих співаків. Кілька спеціальних концертів, для розминки перед Чернівцями, мають бути і в Києві.

Про це повідомив Сергій Проскурня - режисер першого фестивалю "Червона рута" - під час прес-конференції в Укрінформі, відповідаючи на запитання кореспондента агентства.

"Хотілося б, щоб зустрілися генерації - ті, хто завдяки "Червоній руті" стали всесвітньо відомими зірками, і ті, хто зараз тільки зійде на сцену. Ця зустріч генерацій і буде драматургійною основою концертів у Чернівцях. Всі сподіваються на культурний продукт - а це концерти, трансляція, телевізійна версія - і мені видається, що тут не тільки коштів не треба шкодувати, а й серйозно, достойно, всі миром зробити це яскравим і незабутнім явищем... Мені мріється, що буде кілька спеціальних концертів, і в Києві в тому числі, для розминки перед Чернівцями, де виступлять найяскравіші зірки минулих фестивалів", - підкреслив Проскурня.

Він висловив сподівання, що фестиваль, який розпочинається зараз конкурсами в різних обласних центрах, матиме тріумфальне закінчення в Чернівцях у 2019 році, а також буде підтриманий і Міністерством культури, і Українським культурним фондом, і багатьма національними брендами.

Режисер також наголосив на актуальності "Червоної рути" впродовж усіх цих років. 

Читайте також: Фішкою "Червоної рути" в 2019 році стане антигламурність

"Актуальність - один з найважливіших елементів фестивалю. Поєднання мови, тематики, змісту пісень з музичною формою в найрізноманітніших жанрах створило актуальну сучасну українську популярну музику. І "Червона рута" відкриває тих, хто мовою, прийнятною для молоді, цю актуальність доносить. Якщо уявити образно, що таке "Червона рута", то це гігантська брила, яка потрапляє у водоймище національне - і не тільки культурне! - і цей удар народжує відцентрові сили, які потім ми відчуваємо у всіх сферах українського життя", - сказав Проскурня.

Фото: Юрій Ільєнко, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-