"Золотий глобус" оголосив номінантів - 11.12.2017 17:59 — Новини Укрінформ
"Золотий глобус" оголосив номінантів

"Золотий глобус" оголосив номінантів

1151
Ukrinform
Голлівудська асоціація іноземної преси (HFPA) оголосила в понеділок у готелі «Беверлі Гілтон» у Беверлі-Гіллз номінантів на 75 премію «Золотий глобус».

Про це повідомляє oKino.ua.

На перемогу в категорії "Кращий фільм - драма" претендують "Дюнкерк", "Таємне досьє", "Форма води",, "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі" і "Клич мене своїм ім'ям".

У номінації "Кращий фільм - комедія/мюзикл" висунуті стрічки "Горе-творець", "Геть" ("Пастка")", "Леді Берд", "Я, Тоня" і "Найбільший шоумен Землі".

На перемогу в категорії "Краща режисура" претендують Гільєрмо дель Торо ("Форма води"), Крістофер Нолан ("Дюнкерк"), Рідлі Скотт ("Всі гроші світу"), Стівен Спілберг ("Таємне досьє") і Мартін МакДона ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі").

За нагороду в номінації "Кращий актор (драма)" поборються Тімоті Чаламет ("Клич мене своїм ім'ям"), Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка"), Том Генкс ("Таємне досьє"), Гарі Олдмен ("Темні часи") і Дензел Вашингтон ("Роман Ізраель, Esq.").

"Золотий глобус" за кращу чоловічу роль у комедії або мюзиклі можуть отримати Стів Карелл ("Битва статей"),, Енсел Элгорт ("Драйв"), Джеймс Франко ("Горе-творець"), Г'ю Джекман ("Найбільший шоумен Землі") і Деніел Калуя ("Геть" ("Пастка)").

На перемогу в категорії "Краща актриса (драма)" претендують Джессіка Честейн ("Гра Моллі"), Саллі Гокінс ("Форма води"), Френсіс Макдорманд ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"), Меріл Стріп ("Таємне досьє") і Мішель Вільямс ("Всі гроші світу").

За нагороду найкращій актрисі в комедії або мюзиклі поборються Джуді Денч ("Вікторія та Абдул"), Гелен Міррен ("У пошуках свята"), Марго Роббі ("Я, Тоня"), Сірша Ронан ("Леді Птах") та Емма Стоун ("Битва статей").

Повний список номінантів на 75 "Золотий глобус" виглядає наступним чином:

Кращий фільм - драма

"Дюнкерк"

"Таємне досьє"

"Форма води"

"Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"

"Клич мене своїм ім'ям"

Кращий фільм - комедія/мюзикл

"Горе-творець"

"Геть" ("Пастка")

"Леді Берд"

"Я, Тоня"

"Найбільший шоумен Землі"

Краща режисура

Гільєрмо дель Торо ("Форма води")

Крістофер Нолан ("Дюнкерк")

Рідлі Скотт ("Всі гроші світу")

Стівен Спілберг ("Таємне досьє")

Мартін МакДона ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі")

Кращий актор (драма)

Тімоті Чаламет ("Клич мене своїм ім'ям")

Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка")

Том Генкс ("Таємне досьє")

Гері Олдман ("Темні часи")

Дензел Вашингтон ("Роман Ізраель, Esq.")

Кращий актор (комедія/мюзикл)

Стів Карелл ("Битва статей")

Енсел Елгорт ("На драйві")

Джеймс Франко ("Горе-творець")

Г'ю Джекман ("Найбільший шоумен Землі")

Деніел Калуя ("Геть" ("Пастка))

Краща актриса (драма)

Джессіка Честейн ("Гра Моллі")

Саллі Гокінс ("Форма води")

Френсіс Макдорманд ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі")

Меріл Стріп ("Таємне досьє")

Мішель Вільямс ("Всі гроші світу")

Краща актриса (комедія/мюзикл)

Джуді Денч ("Вікторія й Абдул")

Гелен Міррен ("У пошуках свята")

Марго Роббі ("Я, Тоня")

Сірша Ронан ("Леді Птах")

Емма Стоун ("Битва статей")

Кращий актор другого плану

Віллем Дефо ("Проект Флорида")

Армі Гаммер ("Клич мене своїм ім'ям")

Річард Дженкінс ("Форма води")

Крістофер Пламмер ("Всі гроші світу")

Сем Роквелл ("Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі")

Краща актриса другого плану

Мері Дж. Блайдж ("Ферма "Мадбаунд")

Лорі Меткаф ("Леді Птах")

Октавія Спенсер ("Форма води")

Еллісон Дженні ("Я, Тоня")

Хонг Чау ("Зменшення")

Читайте також: Найбільше нагород Європейської кіноакадемії зібрав фільм "Квадрат"

Кращий сценарій

"Леді Берд"

"Гра Моллі"

"Форма води"

"Таємне досьє"

"Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"

Краща музика до фільму

"Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"

"Форма води"

"Дюнкерк"

"Таємне досьє"

"Примарна нитка"

Краща пісня

"Remember Me" — «Таємниця Коко»

"Home" — «Фердинанд»

"Mighty River" — «Ферма "Мадбаунд"»

"The Star" — «Зірка»

"This Is Me" — «Найбільший шоумен Землі»

Кращий мультфільм

"Бебі-бос"

" Коко"

"Із любов'ю, Вінсент"

"Фердинанд"

"Годувальник"

Кращий фільм іноземною мовою

"Фантастична жінка" (Чилі)

"Нелюбов" (Росія)

"Квадрат" (Швеція, Німеччина, Франція)

"Спочатку вони вбили мого батька" (Камбоджа)

"На межі" (Німеччина, Франція)

Кращий телесеріал - драма

"Корона"

"Гра престолів"

"Розповідь служниці"

"Це ми"

"Дуже дивні справи"

Кращий телесеріал - комедія/мюзикл

"Чорна комедія"

"Вїлл і Грейс"

"Майстер не на всі штуки"

"Дивовижна міс Майзел"

"SMILF"

Кращий міні-серіал/телефільм

"Велика маленька брехня"

"Фарго"

"Ворожнеча"

"Грішниця"

"Вершина озера"

Краща чоловіча роль у серіалі (драма)

Боб Оденкерк ("Краще зателефонуйте Солу")

Лів Шрайбер ("Рей Донован")

Фредді Гаймор ("Гарний доктор")

Джейсон Бейтман ("Озарк")

Стерлінг К. Браун ("Це ми")

Краща жіноча роль у серіалі (драма)

Катріна Балф ("Чужоземка")

Клер Фой ("Корона")

Меггі Джилленхол ("Двійка")

Елізабет Мосс ("Розповідь служниці")

Кетрін Ланґфорд ("13 причин, чому")

Краща чоловіча роль у серіалі (комедія/мюзикл)

Ентоні Андерсон ("Чорна комедія")

Азіз Ансарі ("Майстер не на всі штуки")

Кевін Бейкон ("Я кохаю Діка")

Вільям Х. Мейсі ("Безсоромні")

Ерік МакКормак ("Вїлл і Грейс")

Краща жіноча роль у серіалі (комедія/мюзикл)

Елісон Брі ("Блиск")

Френкі Шоу ("SMILF")

Памела Адлон ("Все на краще")

Ісса Рей ("Біла ворона")

Рейчел Броснахэн ("Дивна місіс Майзел")

Краща чоловіча роль у міні-серіалі або телефільмі

Роберт Де Ніро ("Брехун, Величний і Жахливий")

Джуд Лоу ("Молодий Папа")

Кайл МакЛоклен ("Твін Пікс")

Юен МакГрегор ("Фарго")

Джеффрі Раш ("Геній")

Краща жіноча роль у міні-серіалі або телефільмі

Джессіка Біл ("Грішниця")

Ніколь Кідман ("Велика маленька брехня")

Різ Візерспун ("Велика маленька брехня")

Джессіка Ленг ("Ворожнеча")

Сьюзен Сарандон ("Ворожнеча")

Краща актриса другого плану на ТБ

Лора Дерн ("Велика маленька брехня")

Крісті Мец ("Це ми")

Мішель Пфайффер ("Брехун, Величний і Жахливий")

Шейлін Вудлі ("Велика маленька брехня")

Енн Дауд ("Розповідь служниці")

Кращий актор другого плану на ТБ

Девід Гарбор ("Дуже дивні справи")

Альфред Моліна ("Ворожнеча")

Крістіан Слейтер ("Містер Робот")

Олександр Скарсгард ("Велика маленька брехня")

Девід Тьюліс ("Фарго")

Нагороди «Золотий глобус 2018» вручать у неділю, 7 січня 2018 року. Транслюватиме церемонію американський канал NBC, початок — о 3 годині в ніч з неділі на понеділок за київським часом. Ведучим 75 «Золотого глобуса» буде Сет Маєрс, автор популярного ток-шоу на NBC.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>