На Одеському кінофесті покажуть фільм, що отримав головний приз у Каннах

На Одеському кінофесті покажуть фільм, що отримав головний приз у Каннах

Укрінформ
На 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться всеукраїнська прем’єра фільму "Квадрат" Рубена Естлунда, який отримав "Золоту пальмову гілку" Каннського кінофестивалю.

Про це повідомляє прес-служба ОМКФ.

"Сатирична трагікомедія "Квадрат" шведського режисера Рубена Естлунда - це фільм із декількома сюжетними лініями, в яких суспільство досліджується крізь призму сучасного мистецтва. "Квадрат" у фільмі - це назва інсталяції, що знаходиться посеред центральної площі міста. За задумом художника, люди, знаходячись всередині цього простору, беруть на себе зобов’язання поважати та піклуватися одне про одного. Протягом фільму на інсталяцію звертають багато уваги, проте вона залишається порожньою", - зазначається у прес-релізі.

Головним героєм фільму є куратор музею сучасного мистецтва Крістіан. Завжди ввічливий, коректний, він намагається бути ідеальним батьком і робить усе можливе, щоб його робота приносила користь суспільству. Одного разу, напередодні важливої виставки в музеї, у Крістіана крадуть гаманець і телефон, після чого головний герой зраджує своїй досконалості та починає пошуки крадія.

Також зазначається, що загалом на рахунку режисера Естлунда 5 повнометражних і 3 короткометражних фільми. "Золота пальмова гілка" - не перша з нагород Естлунда на Каннському кінофестивалі. У 2011-му фільм режисера "Гра" переміг на сесії фестивалю "Coup de coeur", а у 2014 році стрічка "Форс-мажор" отримала приз журі у програмі "Особливий погляд Каннського кінофестивалю". "Форс-мажор" також був номінантом на премію BAFTA-2016 за найкращий неангломовний фільм. Робота режисера "Випадок у банку" здобула "Золотого Ведмедя" за найкращий короткометражний фільм на Берлінському кінофестивалі та Гран-прі на кінофестивалі в Тампере.

Як повідомлялося, 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться із 14 по 22 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-