Діти з АТО зняли фільм про шлях до щастя

Діти з АТО зняли фільм про шлях до щастя

Відео
Укрінформ
Учні інтернату, школи та ПТУ прифронтового міста Щастя Луганської області зняли короткометражний ігровий фільм про мир та війну "Путь к счастью".  

Про це розповіла у п'ятницю на прес-брифінгу президент Міжнародного дитячого кінофестивалю Kids Movie Fest-2017 Світлана Погасій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В цьому році нашому проекту (організаторам Міжнародного дитячого кінофестивалю Kids Movie Fest - ред.) запропонували поїхати в АТО до дітей в прифронтове місто Щастя наші друзі і партнери організації "Жовто-блакитні крила", аби протягом тижня там відзняти кіно. Ми зібрали команду, знайшли фінансування і поїхали. Лише вчора повернулися зі Щастя. Наша поїздка перевищила усі сподівання - ми думали, що зустрінемо дітей з провінції, творчість яких важко буде розкрити, проте все вийшло навпаки. Діти виявилися дуже ініціативними та творчими. Ми працювали з трьома групами дітей - діти з ПТУ, інтернату та звичайної школи", - сказала Погасій.

Вона також зазначила, що під час створення фільму знімальна команда чула постріли неподалік прифронтового міста. Хоча для всіх це випробування було досить виснажливе, команда не полишила роботи над короткометражкою.  

За словами організаторів, за знімальний тиждень 12 дітей віком від 11 до 17 років з Луганської області навчилися знімати справжнє короткометражне кіно. Вони випробували всі процеси кіновиробництва: написали сценарій, намалювали розкадровки, розробили власними руками костюми та кінодекорації, а також навчилися використовувати кінотехніку - камеру, освітлення, звук. Учасники проекту були акторами, операторами, стилістами, художниками, асистентами, режисерами та сценаристами. Окремі динамічні сцени короткометражки дітям допомагав знімати відомий український актор Ахмед Есмурзієв.

Організатори пообіцяли, що роботу юних кінолюбителів про мир та війну "Путь к счастью" кияни та гості столиці побачать на відкритті Міжнародного дитячого кінофестивалю Kids Movie Fest 20 травня 2017 року у Києві у кінотеатрі "Кінопанорама".

Зйомки фільму в м. Щастя Луганської області відбулись в партнерстві із проектом «Генерація UA», що здійснюється МБФ "Жовто-Блакитні Крила" та Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutschland) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Проект є частиною комплексної програми "Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-