SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Найкращі обкладинки книжок за версією ABCD - 06.03.2017 17:49 — Новини Укрінформ
Найкращі обкладинки книжок за версією ABCD

Найкращі обкладинки книжок за версією ABCD

Фото
2384
Ukrinform
Британська академія дизайну книжкових обкладинок (ABCD) обрала найкращі роботи за 2016 рік. 

Визначення переможців відбувалося у десяти номінаціях: від дитячої книги до нон-фікшн. Дизайнерів кращих обкладинок нагороджують премією у Лондоні вже четвертий рік поспіль. Цього року було розглянуто понад тисячу робіт, з яких жюрі обрало по 6 обкладинок для кожної з категорій.

Винятком стали "Нон-фікшн" та "Дитяча книга", у них було представлено по 12 книжкових обкладинок. Щодо переможців, то кращою роботою у категорії "Підліткова література" стала ілюстрація Сінема Еркаса, а насичено-червона робота Натана Бертона перемогла у категорії "Наукова фантастика / фентезі". Жовто-блакитна пташка допомогла Джеку Сміту підкорити "Нон-фікшн", а в категорії "Серійні видання" жюрі не змогли встояти перед серією ілюстрацій Сюзанни Дін для книг Вірджинії Вулф.

У Британії обрали найкращі книжкові обкладинки року

Перемогу у "Перевиданнях класики" забрав Джеймі Кінан, а кращою обкладинкою для дитячих книжок виявилася робота Домініки Клементс для роману Джона Бойна "Хлопчик у смугастій піжамі". Категорія "Жіночі романи" не встояла перед ніжністю рожевої квітки на обкладинці Кріс Поттер, а категорію "Проза" червоними олівцями підкорила Сюзанна Дін. Найкращою в категорії "Детективи / Триллери" обрали обкладинку дизайнера Blacksheep до книги Лізи Хілтон "Маестра". А серед обкладинок у номінації "Масова література" перемогла робота Джека Сміта для "Дівчат у вогні" Робіна Вассермана. Усіх фіналістів можна знайти на сайті ABCD.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-