Дитяче Євробачення: Нищук закликає нардепів поділитися грошима з учасницею

Дитяче Євробачення: Нищук закликає нардепів поділитися грошима з учасницею

5286
Ukrinform
Міністр культури Євген Нищук закликав народних депутатів допомогти зібрати гроші для участі представниці України Софії Роль у дитячому Євробаченні на Мальті. Наразі, в тому числі й зусиллями Мінкультури, вдалося зібрати 250 тис. грн, що менше половини мінімальної суми.

З такими словами він звернувся під час сьогоднішньої прес-конференції в Укрінформі. 

"Я дуже радий з того, що знайшлися партнери. І ми підставили плече. Але ще продовжуємо шукати. Якби долучилися народні депутати - я, користуючись можливістю, хочу сказати: "Шановні, у нас не так багато можливостей культурної дипломатії. Ми говоримо про наш імідж, і це прекрасна можливість нам достойно виглядати", - сказав міністр, нагадавши принагідно про перемогу Джамали, про яку гриміла вся Європа й увесь світ, і тоді говорили про Україну. 

Він зазначив, що досі Міністерство культури не фінансувало дитяче Євробачення. 

"Але, зважаючи на ситуацію, що склалася буквально за два тижні до представлення на ньому України, ми відшукали кошти, передбачені на іміджеві, міжнародні заходи. Кінцева мета - це справді достойно виглядати. І Софія поїде, виступить красиво, талановито, як вона це вміє. Бо насправді в час, коли Україна зазнає агресії, коли ми маємо болючу рану на сході країни, нам дуже важливо постати у світі якнайкраще - позитивними, красивими. Такі події, коли ми можемо представити своїх талановитих людей, вкрай важливі для держави", - підкреслив Нищук, висловивши переконання, що на такі заходи в наступні роки потрібно планувати державні кошти.

Міністр відзначив, що Софія має комплексну підготовку, вона не просто вокалістка, а й займається театральною майстерністю. 

"Це важливо, тому що вокал може бути не головним. І насправді спрацьовує органіка і природа людини, її харизма. Навіть у такому віці. Важливо, коли вона щось долає і не завдяки, а всупереч чомусь перемагає. Тому навіть з того, як вона себе поводить, коментує і говорить, я бачу в ній великий акторський потенціал. У Софії великі перспективи. Незалежно від того, як складеться ситуація на даному конкурсі", - сказав він.  

Нищук висловив сподівання, що найкритичніша точка вже подолана і вихід із ситуації буде знайдено. 

"Софія може не переживати. І я бажаю їй великого натхнення, віри в себе. З тобою вся Україна. І ми бажаємо тобі великого успіху", - звернувся він до юної співачки. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>