Найбільший книжковий ярмарок світу відзначив 9 книжок з України

Найбільший книжковий ярмарок світу відзначив 9 книжок з України

Укрінформ
На Франкфуртському книжковому ярмарку, який відбувся у Німеччині з 19 по 23 жовтня, обрали найкращі видання.

Цьогоріч відзначили дев’ять українських книг у "Global Illustration Award" (найкращі ілюстації та обкладинки), "Stiftung Buchkunst" (зібрання найгарніших книг з усього світу), та каталозі "The White Ravens", йдеться на Yakaboo, передає Українська правда. Життя.

Вперше українська книга отримала перемогу у премії "Global Illustration Award 2016". Торік нагороду, після трирічних переговорів, заснували International Information Content Industry Association (ICIA) спільно з Франкфуртським книжковим ярмарком.

Перше нагородження і перша перемога дісталась Творчій майстерні "Аґрафка" (львівським художникам Романі Романишин та Андрію Лесіву) за створену ними обкладинку до книжки "Джордж і таємний ключ до Всесвіту" Люсі та Стівена Хокінгів.

Книга потрапила у топ-20 категорії "Обкладинка", позмагавшись із понад 10 000 робіт з 50-ти країн світу.

"Ця премія – ілюстрація того, якими талантами сповнений весь світ. Ще на початку переговорів про її заснування я вірив, що розголос і масштаб будуть саме такі – і вибірка з 10 000 робіт свідчення цьому", - сказав на нагородженні "Global Illustration Award 2016" директор Франкфуртського книжкового ярмарку Юрген Боос.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-