Перші учасники нацвідбору на Євробачення подали пісні на онлайн-голосування

Перші учасники нацвідбору на Євробачення подали пісні на онлайн-голосування

3095
Укрінформ
Перші виконавці подали свої заявки з відео на національний відбір пісенного конкурсу «Євробачення-2017». 

Одного з переможців І етапу відбору буде визначено за результами онлайн-голосування, яке триватиме до 1 січня 2017 року, повідомляє телеканал СТБ на сторінці, присвяченій конкурсу. 

Уже чотири кандидати, які бажають представити Україну на Євробаченні-2017, подали свої пісні для онлайн-голосування. Це Леля (Київ), гурти С.О.D. (Дніпро) та L.A. (Черкаси) і дует Alex Angel (Київ).

Голосування розпочалося 21 вересня. Станом на 22 вересня у лідерах Леля, за яку свій голос віддало 137 осіб.

Відвідувачі сайту можуть голосувати за будь-якого учасника онлайн-відбору шляхом проставлення «лайків» під анкетою відповідного учасника.

Як повідомляв Укрінформ, першого вересня в Україні офіційно стартував національний відбір на конкурс однієї пісні «Євробачення-2017». 

У жовтні-листопаді команда національного відбору проїде найбільшими містами України (Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Одеса, Київ), де музичний продюсер національного відбору Костянтин Меладзе особисто прослухає всіх, хто подасть заявки на участь.

До складу журі національного відбору разом із Костянтином Меладзе входить співачка Джамала, яка принесла Україні перемогу на Євробаченні-2016.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-