Джамала задоволена, що «Євробачення» прийматиме Київ - 10.09.2016 12:32 — Новини Укрінформ
Джамала задоволена, що «Євробачення» прийматиме Київ

Джамала задоволена, що «Євробачення» прийматиме Київ

1578
Ukrinform
Цьогорічна переможниця пісенного конкурсу "Євробачення" Джамала розповіла, що дуже рада, що наступного разу фестиваль проходитиме в Києві. 

Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню Deutsche Welle

"Чесно кажучи, я дуже рада. Я просто не розуміла, чому так довго вибирали місто і так довго були ці тури між містами. Але результатом я задоволена. Я тримала весь час нейтралітет. Чомусь всі питали саме мене про результат. Наче я можу знати, в якому місті краще провести "Євробачення". Так, я рада, що це буде в Києві, все-таки він має два аеропорти, дуже багато готелів", - сказала співачка. 

За її словами, Одеса програла за очками за інфраструктуру. Там не дороблено аеропорт, там є дуже велика проблема з транспортом. Однак співачка закликала відвідати Одесу всіх, хто приїде на конкурс до України. 

"Ті, хто приїде до Києва на "Євробачення", зможуть відвідати і Одесу. Чому б ні? Це правда одне з найкращих міст України",  - сказала Джамала. 

Вона сподівається, що в Україні зроблять такий же майданчик для конкурсу, як це було у Швеції. 

"Мене, звичайно, засмутило, що в столиці за 12 років не знайшлося такого майданчика, якою була, наприклад, Globe Arenas (місце, де проходило "Євробачення-2016" в Стокгольмі. - Ред.) - така сучасна, така велика, на 25 тисяч глядачів. Тому я дуже сподіваюся, що Міжнародний виставковий центр (приміщення, де проходитиме "Євробачення-2017". - Ред.) зроблять максимально комфортним і зручним для всіх. Починаючи від техніків і закінчуючи виконавцями", - заявила Джамала. 

Як повідомляв Укрінформ, міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" наступного року відбудеться у Києві. Про це оголосили гендиректор НТКУ Зураб Аласанія та міністр культури Євген Нищук після засідання оргкомітету з підготовки та проведення Євробачення-2017 9 вересня. 19 голосів представники оргкомітету віддали Києву, двоє були за Одесу, 1 член комісії утримався. Євробачення-2017 відбудеться у столичному Міжнародному виставковому центрі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>