Мінкульт обіцяє днями оголосити місто, що прийматиме Євробачення

Мінкульт обіцяє днями оголосити місто, що прийматиме Євробачення

1211
Ukrinform
Міністерство культури України зробило заяву щодо відбору міста-господаря пісенного конкурсу "Євробачення - 2017".

Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

"Рішення щодо оголошення міста-господаря пісенного конкурсу "Євробачення-2017" буде ухвалене вже найближчими днями за результатами детального фінального обговорення членами Оргкомітету", - ідеться в повідомленні.

Мінкультури також інформує громадськість, що будь-які хвилювання щодо проведення в Україні в 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення" безпідставні. Сьогодні на окремому позачерговому засіданні Кабінету міністрів України було ухвалене важливе рішення щодо надання державних фінансових гарантій організаторам конкурсу.

У період 25-26 липня 2016 року відбувся фінальний етап відбору міста та арени для підготовки та проведення у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення", під час якого було проведено інспекцію міст-фіналістів - Києва, Дніпра та Одеси - з метою ознайомлення з їх інфраструктурою та особливостями реалізації поданих цими містами заявок.

Інспекція проводилася особисто міністром культури України Євгеном Нищуком спільно з членами Оргкомітету та представниками Європейської мовної спілки і НТКУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>