На Майдані щовечора читають Шевченка - вже два роки поспіль

На Майдані щовечора читають Шевченка - вже два роки поспіль

1594
Укрінформ
Цьогоріч 28 липня відзначатиметься друга річниця безстрокової мистецької акції "Тарас Шевченко - духовний гетьман Майдану".

Про це заявив режисер, засновник-керівник соціо-мистецького проекту "Шевченкова родина" Олександр Ліщенко на прес-конференції в Укрінформі.

"Наша команда не зійшла з революційного Майдану. З 16 на 17 грудня ще 2014 року серед ночі я вийшов на сцену Майдану і читав "Холодний яр", а потім запропонував голосування, згідно з яким запропонував обрати духовним гетьманом Майдану Тараса Шевченка. Весь Майдан підняв руки. Ми з 28 липня 2014 року стали на духовну барикаду - наша громадянська спільнота "Шевченкова родина". І от уже 28 липня цього року буде рівно два роки, як ми читаємо Шевченка кожного вечора за будь-якої погоди. На початку 7-ї години вечора люди після роботи просто сходяться на Майдан, і ми читаємо Шевченка", - розповів він.

На переконання Ліщенка, читання віршів Шевченка у "мороці нинішніх подій" стало для багатьох людей своєрідним дороговказом.

При цьому режисер зауважив, що вже другий рік поспіль в Україні не проводиться всеукраїнський конкурс декламації ім. Шевченка.

"Треба буде поставити запитання перед Міністерством культури. Я думаю, що наш народний міністр Євген Нищук допоможе нам у цьому", - наголосив Ліщенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-