Сьогодні назвуть двох головних претендентів на проведення Євробачення

Сьогодні назвуть двох головних претендентів на проведення Євробачення

1254
Ukrinform
Сьогодні стануть відомі два міста, які претендуватимуть на проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Про це повідомив під час засідання оргкомітету "Євробачення-2017" міністр культури Євген Нищук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Засідання відбувається в два етапи. На першому кожне з міст представить свою презентацію, члени оргкомітету матимуть змогу поставити важливі запитання. Після презентації всіх шести міст оргкомітет у закритому режимі перейде до обговорення правових, фінансових, безпекових питань. І після цього на брифінгу буде оголошено ті два міста, які будуть представлені до інспекції представниками Європейської мовної спілки», - сказав Нищук.

Як зазначила член оргкомітету, перший заступник генерального директор НТКУ Вікторія Романова, після обрання фіналістів уже на початку наступного тижня, у понеділок і вівторок, відбудеться інспекція представників організаційного комітету та Європейської мовної спілки до цих двох міст.

«Протягом понеділка і вівторка ми плануємо відвідати два міста-фіналісти, подивитися інфраструктуру, подивитися всі ті аспекти, які потрібні для прийняття рішення, з тим, щоб у середу вийти з остаточним рішенням щодо міста-фіналіста»,- сказала Романова.

При цьому вона уточнила, що не пізніше 1 серпня стане відомо, яке з українських міст прийматиме Євробачення-2017.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>