Гребенщиков заспівав для КремлеЗМІ: неможливо брехати вічно

Гребенщиков заспівав для КремлеЗМІ: неможливо брехати вічно

Відео
1598
Ukrinform
Легендарний російський рок-співак Борис Гребенщиков під час концерту у Воронежі зазначив, що російські журналісти брешуть «24 години на добу, 7 днів на тиждень, роками».

Відео виступу викладено на Youtube.

«Цю пісню я хочу присвятити людям небезпечної професії. Журналістам, особливо теле - і радіожурналістам. Адже їм, мабуть, важко брехати 24 години на день, 7 днів на тиждень, багато років поспіль. Подивіться, який гріх вони беруть на душу, якими жахливими зусиллями їм доводиться виправдовувати себе самих перед самими собою. Коли доводиться змінювати себе, вигадувати, навіщо вони це роблять, ми подумали, що гріх не оспівати їх роботу», - зазначив БГ.

Для представників ЗМІ Гребенщиков виконав пісню «Собачий вальс», в тексті якої, зокрема, є такі слова: «Вчили добрі люди, що нам гріх жити на волі, наш шлях терпіти і страждати і лягти кістьми у чистому полі... Їх світ котиться в прірву на тлі нашого зростання, ще б спалити ці книги - як все було б просто... Зашторити вікна і двері, не впускати сюди світло. Необхідності в інших вже немає».

Піснею легендарний БГ нагадує: «Але тільки Бог шельму мітить, і у вівтарі горить свічка, можна брехати людям довго, але неможливо брехати вічно».

Як відзначають росЗМІ, на концерті у Воронежі Гребенщиков відмовився від спілкування з журналістами.

Фото: Event-Hall

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>