Італійський Vogue Accessory вподобав українські гердани

Італійський Vogue Accessory вподобав українські гердани

Фото
Укрінформ
Українські гердани з'явилися на Фейсбук-сторінці Vogue Accessory - щоквартального журналу про світові тенденції модних аксесуарів.

Про це VIDIA розповіла Ярослава Келлерманн, авторка бренду Small things count, вироби якого і зацікавили редакторів Vogue Accessory.

Ярослава Келлерманн - українка з Полтави, що нині проживає у Польщі. Виготовленням традиційних прикрас вона займається уже три роки.

"Закохалася у гердани під час поїздки до Львова. З самого початку опановувала техніку станкового ткацтва шляхом проб і помилок. Моєю метою було створення на основі традиційної форми та візерунку сучасної й стильної прикраси. Ювелірною справою ж цікавилася віддавна, зокрема відвідувала курси для золотарів у місті Варшава, випробовувала деякі техніки самостійно", - розповіла Келлерманн.

Майстриню найбільше надихає народна творчість, зокрема традиційні прикраси, передусім українські, але також італійські, німецькі, угорські, естонські та норвезькі. "Хотілося б не просто зберегти старі зразки, а й створити модерні варіації на їх основі", - підкреслила вона.

Фото: Small things count 

Окрім герданів, Ярослава також виготовляє дукачі й сережки, використовуючи майже невживану сьогодні техніку грануляції.

"Я підписана на італійську версію Vogue Accessory вже два роки. Це авторитетне видання допомагає мені слідкувати за трендами у світі додатків, надихає й мотивує. Тому одного дня я сконтактувала з редакцією сторінки на Facebook і запросила їх відвідати мою сторіночку. У відповідь мені запропонували надіслати кілька фото моїх робіт, що я й зробила. Те, що Vogue Accessory звернули увагу на гердани, означає для мене, що сучасні українські прикраси можуть мати майбутнє не лише в межах України", - поділилася враженнями майстриня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-