У квітні в Польщі відбудеться прем’єра художнього фільму “Смоленськ”

У квітні в Польщі відбудеться прем’єра художнього фільму “Смоленськ”

Відео
Укрінформ
У Польщі на широкі екрани 15 квітня вийде художній фільм “Смоленськ” про трагічну загибель в Росії державної делегації на чолі з президентом Лехом Качинським.

У Польщі вже випущено трейлер до цього фільму, інформує варшавський кореспондент Укрінформу.

“Ніна – журналіст одного великого комерційного телеканалу, намагається довідатися про причини катастрофи. Сліди, зокрема, ведуть до драматичного візиту Леха Качинського до охопленої війною Грузії в 2008 році. З кожним кроком журналістського розслідування Ніна переконується, що правда є набагато складнішою, ніж це могло здаватися на перший погляд…”, - йдеться в описі до сюжету фільму від дистрибютора, компанії “Kino Swiat”.

Фільм зняв відомий польський режисер Антоній Краузе. Зйомки велись у Польщі та США.

На світанку 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація направлялася на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. В результаті катастрофи загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака: президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, громадські активісти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-