«Гра престолів»: Мелісандра не хоче воскрешати Джона Сноу

«Гра престолів»: Мелісандра не хоче воскрешати Джона Сноу

Відео
1573
Ukrinform
Актриса Керіс ван Хаутен, яка виконує роль жриці Мелісандри в серіалі «Гра престолів», спростувала версію фанатів, що її героїня може воскресити Джона Сноу.

Про це вона заявила в інтерв'ю WSJ Live, повідомляє snob.ru

Актриса назвала кумедним, що шанувальники серіалу сподіваються на те, що вона воскресить Джона Сноу. «Я не пам'ятаю, щоб вона взагалі кого-небудь воскрешала... Я повністю спростовую це. Смішно, що зараз я можу говорити що завгодно. Зараз я навіть можу говорити, що я всіх повбиваю і з'їм дракона, що завгодно може статися», - сказала ван Хаутен.

Джон Сноу - один з центральних персонажів «Гри престолів». В кінці п'ятого сезону на Сноу напали його брати з Нічної Варти. Що сталося з персонажем, до кінця не відомо, однак актор Кіт Харінгтон, який виконував цю роль, з'являвся після цього на знімальному майданчику «Гри престолів» в Ірландії.

Наприкінці січня 2016 року Харінгтон заявив Digital Spy, що шанувальники мають звикнути до думки, що його герой мертвий. «Я сподівався, що будуть крики: "Чому?!" і "О, Боже, ні, ні!", а не "Слава Богу!". Наскільки я зрозумів, це була правильна реакція. Люди не хотіли, щоб я вмирав, але він мертвий», - сказав Харінгтон.

Актриса Наталі Дормер, яка грає роль Маргері Тірелл, також заявила про смерть Джона Сноу. «Якщо вам завдають стільки ударів, ви мертві, Є базові медичні правила, які діють навіть у Вестеросі. Так що прямо зараз Джон Сноу мертвий», - заявила Дормер в інтерв'ю BBC. Журналісти підкреслили, що вона сказала «прямо зараз», а не «взагалі».

Шанувальники серіалу вважають, що Червона жриця Мелісандра, яка поклоняється Владиці Світла, може воскресити Джона Сноу «вогненним поцілунком». Релігія Червоних жерців допускає воскресіння, наприклад, прихильник цієї релігії Торос воскресив Беріка Дондарріона.

Прем'єра шостого сезону «Гри престолів» відбудеться 24 квітня 2016 року.

Фото: ru.gameofthrones.wikia.com

Відео: WSJ Live

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-