У Мінську експонували роботи з АТО українських і білоруських художників

У Мінську експонували роботи з АТО українських і білоруських художників

Фото
1494
Ukrinform
Уперше в Білорусі виставили творчу експозицію, присвячену воєнним діям в зоні АТО на Донбасі. Спільний проект "З Україною в серці" українських і білоруських художників на один день розмістився в будівлі посольства України в Білорусі.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наша виставка - це перший крок для того, щоб спробувати художніми засобами зобразити трагедію і донести її до глядача. У такий спосіб ми хочемо зробити внесок у примирення двох сторін", - заявив учасник проекту Геннадій Дроздов.

Шестеро білоруських та українських художників представили власні художні і графічні роботи, а також фотоматеріали, зроблені ними під час відвідання зони АТО восени минулого року. Серед них Тарас Носар, Геннадій Дроздов, Олександр Циркунов, Олександр Суша, Андрусь Такінданг, Олександр Пушкін.

Виставка художників з зони АТО в Мінську

За словами тимчасового повіреного України в Білорусі Валерія Джигуна, проведення експозиції в Білорусі приурочене до річниці Мінських домовленостей. "Білорусь - наші друзі і партнери. І для того, щоб настав в Україні мир, ми об'єднуємо всі наші зусилля", - прокоментував Джигун.

На виставці також був присутній посол Литви в Республіці Білорусь Евалдас Ігнатавичюс.

Фото: TUT.by

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>