Халпахчі пригрозив перевезти

Халпахчі пригрозив перевезти "Молодість" у Львів

Укрінформ
Генеральний директор Київського кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі вважає неприйнятною ситуацію з відсутністю фінансової підтримки кінофоруму з боку столичної влади і готовий пристати на пропозицію Львова, який запрошує фестиваль до себе.

Про це він заявив у четвер на прес-конференції, присвяченій Національному конкурсу 45-ої "Молодості", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ситуація дуже складна, бо сьогодні "сиплються" і спонсори... І дуже важка ситуація з нашим містом. Ми, мабуть, будемо відмовлятися від тієї подачки, яку дає нам місто - це 200 тисяч гривень. Для Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", нам здається, непристойно приймати таку суму. Той же Одеський фестиваль від Одеси отримав принаймні мільйон гривень, що в п'ять разів більше", - сказав Халпахчі.

За його словами, усі звернення до мера залишилися без відповіді, тому не виключено, що 45-ий Київський міжнародний кінофестиваль буде останнім. "А з наступного року, може, з'явиться Перший Міжнародний кінофестиваль з назвою іншого міста, де дійсно культурна політика значно  краща. Така загроза, на жаль, є", - сказав Халпахчі, додавши, що "нам сьогодні запропонували велику підтримку з іншого міста".

Водночас він наголосив, що від держави фестиваль цього року має "більш-менш стабільну підтримку". "Ці цифри вже були озвучені. Але, на жаль, їх мало. Якраз у цій ситуації голова Держкіно Пилип Іллєнко намагається зараз через Міністерство фінансів збільшити фінансування", - зазначив гендиректор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-