Українську дитячу книжку визнали однією з кращих у світі

Українську дитячу книжку визнали однією з кращих у світі

Укрінформ
Філософська історія для дітей «Хто зробить сніг» Тараса та Мар’яни Прохаськів (Мар’яна Прохасько також проілюструвала видання) потрапила до одного з найпрестижніших світових каталогів дитячих книг – «Білі круки» (The White Ravens).

Про це «Видавництву Старого Лева», яке видало торік цю книгу, повідомила дослідниця дитячої літератури Середньої та Східної Європи, представник Internationale Jugendbibliothek, International Youth Library Катя Вібе, інформує vgolos.com.ua.

«Білі круки» – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу, який виходить щорічно з 1996 року. Фахівці обирають з книг, що надходять до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки (International Youth Library, IYL) в Мюнхені з усього світу, найкращі видання і формують ТОП-список.

Серед критеріїв оцінки найкращих книг – літературний стиль і дизайн, універсальність теми, новаторські художні рішення. Каталог «Білі круки» вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої та підліткової літератури, який визначає світові тенденції для критиків, видавців, продавців книги.

Читайте також: Справжню сучасну енциклопедію шевченкознавства презентували у Києві

Книга «Хто зробить сніг», яку написали Тарас Прохасько та Мар’яна Прохасько і яка вийшла у «Видавництві Старого Лева», стала переможцем конкурсу «Книга року ВВС – 2013» у номінації «Дитяча Книга року ВВС – 2013», а також отримала премію «ЛітАкцент року 2013» у номінації «Поезія і проза для дітей» та посіла перше місце рейтингу «Книжка року‘2013» у номінації «Дитяче свято».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-