Чому в Росії взялися за в’язнів?

Чому в Росії взялися за в’язнів?

Блоги
Укрінформ
Непрофесійний “Шторм” розкриває рівень системи управління армією рф

Буквально в березні я присвятив замітку російським підрозділам “Шторм”, які являли собою щось середнє між посиленою ротою і недоробленою БТГ, що було наслідком гострого дефіциту техніки в РОВ, відзначав низький функціонал цих формувань.

Але, як кажуть, не минуло й півроку, як метаморфоза “Шторму” в “Шторм Z”, які вже через брак особового складу стали комплектуватися в’язнями, нагадала про себе втечею 39 “бравих” гепатитних “визволителів” зі зброєю в руках у рідні пенати.

Примітно, що в ході низки внутрішніх інцидентів розкрилося і те, як використовує в’язнів Міноборони РФ в підрозділах “Шторм Z”. Хоча, в цілому, не дивно – скрізь вони одноманітне м’ясо на забій і не більше. Так само в’язнів у “вагнерах” застосовував і Пригожин, різниця була лише в контролі маси.

Пакування на фронт
Пакування на фронт

На відміну від МО РФ, в “групі Вагнера” в’язнів тримали у вузді й питання про дезертирство не стояло, воно відразу вирішувалося кувалдою по голові. Тобто, МО РФ, відчуваючи гостру нестачу техніки, з осені 2022-го стало ліпити підрозділи з обмеженим функціоналом, а коли стало бракувати людей, взялися за в’язнів. Але отримавши доступ до можливості комплектування підрозділів ув’язненими, не змогли підвищити ефективність “Штормів Z” і навіть гірше – не змогли контролювати гепатитну біомасу, яка почала просочуватися в тилову Росію.

Приголомшливі організаційні рішення за повної профнепридатності!

З іншого боку, всі ці моменти виразно демонструють те, що триває вже давно. Російська армія відчуває гострий дефіцит по комплектації як технікою, так і особовим складом, а також критичний рівень системи управління, що в перспективі може призвести до хаотизації РОВ. Чи привело вже?

Олександр Коваленко
Інформаційний спротив

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-