Спецслужби Польщі знайшли фільтраційні табори у захоплених районах України

Спецслужби Польщі знайшли фільтраційні табори у захоплених районах України

Карта
Укрінформ
Польські спецслужби виявили декілька місць на тимчасово захоплених територіях нашої країни, які росіяни використовують як фільтраційні табори і в’язниці для українців.

Про це повідомив речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин, передає Укрінформ із посиланням на сайт уряду Польщі.

Жарин уточнив, указавши геолокацію, що фільтраційні табори і в’язниці виявлено в Донецьку, Докучаєвську, Мангуші, Новоазовську та Старобешевім.

Новоазовськ
Новоазовськ

“Система, побудована росією, працює у великих масштабах. За приблизними даними, через в’язниці й фільтраційні табори пройшли понад 1,5 мільйона українців (у тому числі тисячі дітей), більшість із яких примусово вивезено до Росії”, - зазначив Жарин.

Донецьк
Донецьк

За даними польської розвідки, процес фільтрації та перевірки затриманих українців триває від кількох годин до кількох днів.

Старобешеве
Старобешеве

За цей час відбуваються допити у ФСБ, перевірка вилучених речей, у тому числі носіїв інформації, аналіз активності людини у соцмережах. Росіяни також перевіряють, чи є на тілі затриманих сліди ушкоджень, татуювання.

Мангуш
Мангуш

“Якщо хтось викликає хоча б тінь підозри, він стає об'єктом репресій, які можуть скінчитися смертю. Жахлива доля чекає і на тих, кому після “позитивної перевірки“ накажуть воювати в лавах агресора”, - підкреслюється в повідомленні.

Читайте також: У Маріуполі загарбники розпочали фільтрацію людей віком від 70 років

Як повідомляв Укрінформ, у тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі і ближніх населених пунктах діють чотири "фільтраційні центри", де утримуються понад 10 тисяч людей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-