Стійкість херсонців – неоціненний внесок у перемогу України над рашизмом

Стійкість херсонців – неоціненний внесок у перемогу України над рашизмом

Укрінформ
Славетне місто Херсон жило спокійним українським життям

За своїм менталітетом його мешканці, як і жителі всієї Херсонщини, працьовиті й зорієнтовані на ведення різного роду господарства, а не на розпалювання ворожнечі чи підбурювання одне одного до войовничих дій. Але коли на херсонську землю зухвало вдерлись російські орки, то всі місцеві жителі повстали проти рашистів. У тимчасово захоплених населених пунктах люди, відстоюючи свою українську ідентичність та ризикуючи життям, виходять на мітинги проти російських окупантів. Вони ніколи не нападатимуть першими, але й терпіти ворогів у себе вдома теж не будуть. Зокрема, й таких, як путінські орки, котрі зухвало й жорстоко нищать українські міста і села, катують та вбивають українців, мародерять і як професійні злодії грабують магазини й склади, викрадають українське зерно. Так, у Херсонській області окупанти спустошили елеватор у селищі Новоолексіївка та вивезли збіжжя до окупованого Криму, а далі з півострова через Керченський міст – до занедбаних рашистських місцин, де люди вперше в житті побачили вкрадену в Україні пральну машину й думають, що то така собача будка. Отакі крадії  – «освободітєлі» прийшли на нашу землю і хочуть повчати нас, як треба жити…

Перебуваючи в тимчасовій окупації, херсонці продовжують чинити мужній спротив ворогу, виказуючи різними способами несприйняття окупаційної «адміністрації», зокрема активно розгортаючи партизанську війну. Незважаючи на інформаційну блокаду і потужний психологічний тиск з боку рашистів, Херсон продовжує вести визвольну боротьбу та відстоювати право залишатись українським містом.

Дружні й миролюбні херсонці завжди були раді людям будь-яких національностей, які приїздили до них. У місті часто бували зарубіжні спортсмени, різнопрофільні фахівці, туристи та інші гості, навчалися студенти-іноземці… Завжди всіх, хто завітав до Херсона, гостинно зустрічали та, за необхідності, дружньо допомагали й підтримували. Місцеві жителі з давніх-давен пишалися своїм українським містом і постійно дбали про його розвиток.

А коли прийшов окупант зі звірячим рашиським оскалом, героїчні херсонці піднялися на захист свого славетного міста і горою стали проти злочинної забаганки ворога – проведення так званого «референдуму» про створення «ХНР» – принизливо-ганебної псевдореспубліки, якою росіяни хочуть показати свою потворну «велич». Але мешканці Херсонщини ніколи не будуть «танцювати під чужу дудку» і самі, без непроханих «помічників», вирішуватимуть як їм жити і що робити у своєму домі.

27.04.2022 року в Херсоні на площі Свободи на антиокупаційний мітинг зібралися мирні жителі, але окупанти закидали їх світлошумовими гранатами та гранатами зі сльозогінним газом. Однак це не зупинило відважних херсонців, і вони продовжували скандувати «Херсон – це Україна!»…

Херсонці – ви герої, уся Україна пишається вашою незламністю!!! Ми обов’язково виженемо рашистів, і в самому серці міста на площі Свободи буде велике свято – свято нашої Перемоги!

Національна академія СБУ 

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-