Відновлювальні роботи біля зруйнованого мосту у Станиці тривають

Відновлювальні роботи біля зруйнованого мосту у Станиці тривають

Фото
Укрінформ
Сьогодні, 5 вересня, о 7:30 розпочато роботи з розширення дороги від КПВВ «Станиця Луганська» до зруйнованого мосту.

Про це інформує пресслужба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Тут працюють дев’ять спеціалістів підрядної організації ТОВ «Флангер» із залученням трактора та катка. Ними вибирається ґрунт з узбіччя для подальшої засипки узбіччя щебенем та укладки асфальту. Орієнтовний термін завершення робіт на лівій стороні дороги – до 9 вересня 2019 року. Потім теж саме буде виконуватися на правій стороні дороги», - йдеться в повідомленні.

Піротехнічним підрозділом ДСНС закінчена робота по перевірці та очищенню від вибухонебезпечних предметів ґрунтової дороги, яку планують використовувати як технологічну для під’їзду будівельної техніки до нижньої частини мосту.

Читайте також: Окупанти знову зірвали початок ремонту мосту у Станиці

Однак, за 125 метрів від зламу мосту роботи були зупинені у зв’язку з тим, що від офіцера СЦКК через СММ ОБСЄ не надійшли гарантії безпеки зі сторони «ЛНР» на виконання піротехнічним підрозділом робіт безпосередньо біля мосту.

О 9:30 біля зруйнованої частини мосту відбулася зустріч між офіцером СЦКК та представниками СММ ОБСЄ. Перемовини тривали приблизно до 12:00. Не отримавши від представників СММ ОБСЄ надання гарантій безпеки зі сторони «ЛНР», українська сторона роботи під мостом сьогодні не проводила.

Від «ЛНР» було заявлено, що у них на мосту відсутня людина, яка уповноважена надавати гарантії безпеки та приймати відповідні рішення, – вони не отримували ніяких вказівок щодо дій з допуску нашої сторони для виконання робіт під мостом. Всі ці перемовини були зафіксовані СММ ОБСЄ.

Місією ОБСЄ було доведено до української сторони, що наступна зустріч місії з представниками СЦКК щодо надання гарантій безпеки для проведення робіт під мостом відбудеться 6 вересня о 9:30 на мосту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-