На Луганщині аналогове телебачення працюватиме до завершення ООС

На Луганщині аналогове телебачення працюватиме до завершення ООС

Укрінформ
Відносно збереження аналогового мовлення у зоні проведення операції Об’єднаних сил Луганська облдержадміністрація звернулася до Кабінету міністрів України і отримала погодження.

Про це розповів директор департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Олександр Костенко, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«До нас прислухалися, і на сьогодні прийнято рішення, що як мінімум до кінця року аналогові передавачі у Луганській та Донецькій областях не вимикатимуть», – наголосив Костенко.

Як він зазначив, у Луганській та Донецькій областях, де тривають бойові дії, необхідно постійно тримати зв'язок з українцями, які наразі проживають по той бік лінії розмежування.

Читайте также: "Горячие телефонные линии" ОГА проинформируют о переходе на цифровое телевидение

Слід пам’ятати, що сьогодні більшість населення територій, прилеглих до лінії розмежування, має застарілу техніку та наразі не забезпечена засобами приймання цифрового сигналу. Водночас, на тимчасово непідконтрольну територію здійснюється аналогове українське телемовлення передавачем потужністю 5 кВт, рівнопотужні передавачі мовлять й з непідконтрольної частини області.

Крім того, департаментом масових комунікацій вже підготовлене обгрунтування відносно того, щоб залишити аналогове мовлення на Луганщині до завершення ООС.

Як відомо, згідно плану використання радіочастотного ресурсу України відключення аналогового телебачення розпочалося 31 липня з Києва та Кіровоградської області, а з 31 серпня відбудеться по всій Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-