В окупованому Донецьку через соцмережі шукають АЗС із бензином

В окупованому Донецьку через соцмережі шукають АЗС із бензином

Укрінформ
В окупованому Донецьку другий тиждень тривають серйозні перебої з бензином, на автозаправках при постачаннях палива утворюються великі черги.

Про це в соцмережах повідомляють обурені жителі Донецька, орієнтуючи один одного щодо адрес заправних станцій, де у продажу з'являється бензин.

Зокрема, в групі "Взаємовиручка в Донецьку" в Facebook користувачі 4 червня пишуть: "Привіт, підкажіть, де сьогодні бензин очікується?"; "Будь ласка, підкажіть, допоможіть! Де є бензин"?; "Ау! Хто знає, де в місті є бензин?", "Вже другий тиждень цей кошмар з бензином!".

У коментарях до таких постів люди пишуть адреси заправок: "Зараз є на заправці на розвилці Маріупольській. Черга машин 60"; "З'явився бензин на просп. Полеглих комунарів, але машин дуже багато".

Читайте також: Окупований Донецьк просів на 20-25 сантиметрів - Черниш

Жителі Донецька також іронізують з приводу того, що скоро в "республіці" потрібно буде з'ясовувати: "Де продається Московська ковбаса? Де дістати майонез? Як зайняти чергу на стінку? Коли на прилавки викинуть кришталь? Де купити джинси? Де дістати "Стрілу" і "Метеорит"?)))".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-