Бойовики відключили обладнання Vodafone на окупованій території - МінТОТ

Бойовики відключили обладнання Vodafone на окупованій території - МінТОТ

Укрінформ
Усі намагання української сторони відновити зв’язок з окупованою частиною Донецької області блокуються незаконними збройними формуваннями (НЗФ).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).

"Питання відновлення мобільного зв’язку на території окремих районів Донецької області (ОРДО) обговорювалося під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську. На жаль, усі намагання української сторони відновити зв’язок з окупованою частиною Донецької області блокуються незаконними збройними формуваннями", - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголошують: українська сторона вимагає надати безпечний доступ для ремонтних бригад в район Оленівки, які б полагодили технічні пристрої на тимчасово непідконтрольній Україні частині Донецької області та відновили можливість спілкування між громадянами України.

"19.01.2018 співробітниками Vodafone була здійснена спроба відновити зв’язок на території ОРДО через технічні комунікації на території ОРЛО. Однак, ця ініціатива була зупинена НЗФ ОРДО шляхом припинення електропостачання на обладнання Vodafone в м. Донецьк", - додали у відомстві.

Також у МінТОТ повідомили, що за не підтвердженою інформацією 26 січня 2018 року представниками НЗФ ОРДО було «опечатано» центральний офіс Vodafone в м. Донецьк.

Наразі в Донецьку функціонує так званий «мобільний оператор Фенікс» (проект GSM зв’язку, організований на базі захоплених технічних засобів оператора мобільного зв’язку "Київстар").

Читайте також: Ремонтникам Vodafone не дали гарантій безпеки на окупованому Донбасі

"Станом на 01.02.2018, гарантії безпеки на виконання ремонтно-відновлювальних робіт на території ОРДО від представників НЗФ не отримані. Представники Vodafone констатують відсутність подачі електроенергії на обладнання на території ОРДО", - зазначили у МінТОТ.

Як повідомляв Укрінформ, сигнал мобільного оператора Vodafone пропав на території ОРДО 11 січня. Причиною відключення стало пошкодження кабелю в районі Оленівки.

У результаті у Донецьку сформувалися багатометрові черги за картками місцевого мобільного оператора "Фенікс".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-