Окупований Донецьк залишився без мобільного зв'язку з Україною

Окупований Донецьк залишився без мобільного зв'язку з Україною

Укрінформ
В окупованому Донецьку, як і в інших містах "ДНР" з 11 січня немає мобільного телефонного зв'язку з Україною.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, ні з Донецька в Україну, ні навпаки з України в Донецьк, другий день неможливо додзвонитися по мобільному зв'язку. Раніше єдино можливим був мобільний зв'язок оператора Vodafone (МТС - Україна), інші українські мобільні оператори на окупованій території вже не працювали.

За інформацією кількох жителів Донецька, які через SkypeOut зв'язалися з кореспондентом, телефонні дзвінки через Vodafone вже не можна було здійснити "десь з 14.00 11 січня".

Місцеві ЗМІ на окупованій території пояснили жителям, що "робота стільникового оператора "МТС-Україна" порушена в "ДНР" в результаті ушкодження кабелю поблизу селища Оленівка на південь від Донецька".

Тобто, пошкоджена волоконно-оптична лінія на окупованій території, куди доступ українським фахівцям неможливий.

На території "ДНР" зараз працює тільки місцевий мобільний оператор "Фенікс", який охоплює окуповану територію, але ніяк не може зв'язати місцевих жителів з українськими абонентами.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала 414 вибухів на Донбасі за добу

Жителі Донецька дуже занепокоєні цією ситуацією і кажуть, що тепер з родичами з України можна зв'язатися тільки через SkypeOut, ViberOut, Hangouts, але для цього потрібна надійна робота Інтернету.

"Думаємо, що це бойовики самі підірвали кабель оператора Vodafone, щоб змусити населення "ДНР" переходити на зв'язок місцевого оператора "Фенікс". І надії у нас на ремонт кабелю Vodafone, на жаль, практично немає", - кажуть жителі Донецька, люто обурюючись в соціальних мережах з приводу того, що відбувається.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-