Луценко представив у Краматорську військового прокурора сил АТО

Луценко представив у Краматорську військового прокурора сил АТО

Фото
Укрінформ
Генеральний прокурор Юрій Луценко представив у Краматорську нового військового прокурора Військової прокуратури сил АТО Олега Ціцака.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"У четвер, 21 вересня, під час робочої поїздки до Донецької області генеральний прокурор України Юрій Луценко у м. Краматорську представив військового прокурора Військової прокуратури сил антитерористичної операції підполковника юстиції Олега Ціцака", - йдеться в повідомленні.

Під час представлення Луценко охарактеризував новопризначеного прокурора Військової прокуратури сил АТО як дієвого і активного керівника та висловив переконання у його здатності правильно організувати роботу.

Серед основних завдань генеральний прокурор назвав необхідність звернути увагу на прискорення реалізації закону України "Про амністію у 2016 році" та завершити його виконання до кінця жовтня.

Разом з тим генеральний прокурор доручив прокурору Військової прокуратури сил АТО проконтролювати соціальні виплати військовослужбовцям, "перевірити дотримання соціальних стандартів, гарантованих законом, для ветеранів, учасників бойових дій".

"Необхідно звертати увагу на ставлення до населення, ми маємо його відвойовувати не менше, ніж територію", - наголосив Луценко.

У свою чергу новопризначений військовий прокурор подякував за довіру та пообіцяв докладати максимум зусиль у своїй роботі, а також запевнив, що припинення розкрадання бюджетних коштів на війні стане одним з основних напрямів роботи.

За даними ГПУ, Олег Ціцак народився м. Мукачево Закарпатської області 7 червня 1975 року. У 1997 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю "правознавство".

Читайте також: Луценко обіцяє відсторонити прокурора, який підписав матеріали "справи 2 травня"

Працював в Державній податковій інспекції; в органах судової влади: помічником голови обласного суду Закарпатського обласного суду, суддею Мукачівського міського суду, суддею Ужгородського міського суду; в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З червня 2015 року обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону України, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України.

Фото: прес-служба ГПУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-