Ключі до миру лежать у найвищому кремлівському кабінеті - Жебрівський

Ключі до миру лежать у найвищому кремлівському кабінеті - Жебрівський

2046
Ukrinform
Припинення кровопролиття на Сході України залежить виключно від керівництва РФ.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА Павло Жебрівський.

"Сьогодні друга річниця звільнення міста Торецьк від російських терористичних військ. Часом я чую, що то були незаконні збройні формування. Якби це справді було так, тоді територія області вже давно була б очищена від бойовиків. Проблема в тому, що ключі від миру лежать у найвищому кремлівському кабінеті. Боєприпаси і військова техніка, яку продовжує постачати Росія, вбивають українських вояків, вбивають мирних жителів. Це той "руський мір", який нам хочуть нав’язати",  - йдеться у повідомленні.

Говорячи про сьогоднішній Торецьк, очільник області вказав на те, що там, безумовно, "різні процеси відбуваються".

"Важкими були ці два роки. Але на правильному шляху. Він тернистий, але насправді ми бачимо перспективу – жити в заможній, модерній, вільній Україні. Де люди посміхаються на вулицях і працюють, щоби жити, а не навпаки. Це ключова відмінність того, що називається європейською моделлю", - наголосив П.Жебрівський.

Він висловив переконання, що незважаючи на всі проблеми, "у нас з вами все вийде".

"Інакше б не прийшов працювати в Донецьку область, не горів ідеєю розбудови регіону. Подолання страхів і міфів, нав’язаних північним сусідом, – також складова нашого поступу. Немає окремого донбаського народу. Сьогодні є український народ, який живе в українській Донеччині!", - додав голова ОДА.

Як повідомляло агентство, два роки тому, 21 липня 2014 року, спецназ Збройних Сил України звільнили Торецьк, який тоді ще носив назву Дзержинськ. Гарнізон бойовиків поніс великі втрати, та, кинувши важку техніку, втік до Горлівки.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-