Ярош і Савченко зустрілися на передовій

Ярош і Савченко зустрілися на передовій

Фото
2591
Ukrinform
Дмитро Ярош і Надія Савченко зустрілися на передовій і знайшли спільну мову. 

Про це повідомляється на сторінці Яроша в Facebook

«6-7 червня народні депутати Дмитро Ярош і Надія Савченко разом відвідали українських воїнів з різних підрозділів, що дислокуються у найгарячіших точках Донеччини - місті Авдіївка і селищі Широкине. Під час поїздки депутати зустрілися з керівником військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Павлом Малихіним. Також Надія Савченко відвідала бази 5-го і 8-го батальйонів УДА, зокрема, випробувала на полігоні унікальну експериментальну зброю, що виготовлена у зброярні УДА й існує поки що в єдиному екземплярі», - йдеться в повідомленні.

Бійців Української добровольчої армії та добровольців ЗСУ, які спілкувалися з Савченко, цікавило передусім, коли вже армія піде у наступ, однак Надія не підтримала посилення військових дій. "Вона вважає, що треба робити все, щоб проливалося якомога менше української крові і щоб українські полонені якнайшвидше повернулися додому, і виступає за ведення війни диверсійними групами. Також вона сподівається на закриття кордонів з РФ і зменшення кремлівського впливу на території так званих "ЛНР-ДНР", - йдеться в повідомленні.

Ярош і Савченко обговорили майбутню співпрацю з питань оборони, легалізації добровольців та звільнення українських полонених.

Фото: О.Білозерська 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-