Туреччина очікує від Трампа видачі Гюлена

13.11.2016 09:16 781

Міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг висловив сподівання, що новообраний президент США Дональд Трамп видасть турецьким властям проповідника Фетуллаха Гюлена, підозрюваного в організації спроби державного перевороту в Туреччині 15 липня. 

Про це пише агентство "Анадолу".

Глава Мін'юсту висловив сподівання, що з обранням Трампа президентом відносини Туреччини і США будуть розвиватися в більш позитивному ключі. "За заявами Трампа в ході передвиборної кампанії можна припустити, що до питання видачі Гюлена він ставиться позитивно. І ми сподіваємося на позитивний результат", - зазначає міністр.

Міністр юстиції Туреччини порівняв Гюлена з терористом номер один Усамою бен Ладеном.

"Гюлен, також як і бен Ладен замішаний у багатьох терористичних злочинах. Його руки по лікті в крові. Тому, ми сподіваємося, що нове керівництво США краще оцінить ситуацію. Видача Гюлена зміцнить відносини між двома країнами", - додав міністр.

Як відомо, уряд Туреччини звинувачує мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена в організації невдалої воєнної спроби перевороту у липні цього року і почав широкомасштабну операцію проти його послідовників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-