Станіслав Куценко: кращі блоги

Станіслав Куценко

Куценко Станіслав Ігоревич

https://www.facebook.com/Stanislav.Kutsenko

https://twitter.com/upravajust

Дата та місце народження, освіта

Народився 8 жовтня 1984  року у місті Кіровограді. Початкову освіту отримав у  Гімназії №5 ім. Т.Г. Шевченка.  У 1997 році переїхав на постійне місце проживання до м. Києва. Продовжив навчання у ліцеї № 157  у профільному класі з юридичним ухилом. В цьому ж ліцеї очолював прес-центр.

Вищу освіту здобував у Києво-Могилянській академії на  факультеті правничих наук в період з  2001 по 2007 роки . Отримав ступінь магістра права.

Кар’єра. Перші кроки та досягнення

Станіслав пов’язав своє життя з громадською діяльністю. Зокрема був головою Української студентської спілки (УСС),  заснованої  у 1989 році.

2014 рік – обраний головою Українського молодіжного форуму (спілка, яка об’єднує понад 50 молодіжних та дитячих громадських організацій).

2015 рік - переміг у відкритому конкурсі на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у м. Києві. З того часу Станіслав Куценко працює на даній посаді.

Досягнення у сфері громадської діяльності

Лауреат премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові молодіжної політики в Україні. Тренер з безпеки  в Європі. Взяв участь більш ніж у ста конференціях за темами: розвиток студентського руху та самоврядування, вища освіта,  протидія корупції, інтеграція України до ЄС і НАТО.

Результати діяльності та плани на майбутнє

Очоливши  столичну юстицію Станіслав Куценко поставив перед собою дві амбітні цілі.

 Перша – створення прозорої система відбору співробітників шляхом проведення відкритих конкурсів на заміщення вакантних посад, в тому числі  керівних. Без зв’язків, грошей, протекції можна потрапити на роботу. Таким чином Станіслав розвиває механізм соціального ліфта у столичній юстиції.

 Друге – це оновлення сфери надання послуг громадянам. Зокрема, Станіслав розробив і впровадив  Он-лайн будинок юстиції,  який допомагає отримати  послуги в сфері юстиції максимально прозоро, без контакту з представниками влади, що унеможливлює зловживання.

Важлива складова діяльності  очільника столичної юстиції – розвиток господарських суб’єктів. Акції щодо відновлення Центрального залу урочистих подій.  Також  реставрація більш ніж п’ятдесяти структурних підрозділів, які потребують відновлення і вдосконалення, для надання їм європейського вигляду.

Родина. Хобі, інтереси й дозвілля

Одружений, виховує сина та доньку. Основне захоплення – нумізматика. Грав у футбол, наразі вболіває за українську збірну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-