Замовити пресконференцію в Укрінформі

Комісія з журналістської етики

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій в Україні, який обговорює та пропонує вирішення конфліктних ситуацій у медіа шляхом розгляду скарг від споживачів інформації. 

У своїй діяльності Комісія базується на єдиному стандарті роботи – Кодексі етики українського журналіста, ухваленому 24 квітня 2004 року на з’їзді журналістів – підписантів документу. Документ затверджено на пленумі Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та рішенням Комітету Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ). 

Комісія з журналістської етики діє як всеукраїнська громадська організація, що створена 16 вересня 2001 року під час установчих зборів журналістської ініціативи «Журналісти — за чисті вибори», а громадська організація була зареєстрована Міністерством юстиції України у 2003 році.

Комісія є членом Альянсу незалежних пресрад Європи (AIPCE). Комісію з журналістської етики 2017 року було прийнято у члени Міжнародної мережі етичної журналістики (EJN).

Головою Комісії з журналістської етики 2001-2016 років був Володимир Мостовий, головний редактор тижневика «Дзеркало тижня». З 2017 року другу каденцію поспіль Комісію очолює Андрій Куликов, журналіст, теле- і радіоведучий, співзасновник «Громадського радіо».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-