Костянтин Ващенко: кращі блоги

Костянтин Ващенко

Ващенко Костянтин Олександрович.
Голова Національного агентства України з питань державної служби.

Народився 24 жовтня 1972 року у м. Тулі.

У 1995 році з відзнакою закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка, у 1998 році – факультет державного і муніципального управління Північно-Західної академії державної служби РАДС  (м. Санкт-Петербург).

Доктор політичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.

Автор понад 150 наукових праць з політології та державного управління.

Має значний досвід роботи на державній службі. Пройшов шлях від спеціаліста І категорії до керівника центрального органу виконавчої влади.

У 2001 – 2003 роках працював на посадах начальника управління, заступника директора Державного департаменту з питань молодіжної та сімейної політики Державного комітету у справах молоді, спорту і туризму, першого заступника Голови Державного комітету України у справах сім’ї та молоді.

З 2003 по 2014 роки обіймав посади першого заступника голови Державного комітету у справах сім’ї та молоді, голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, радника прем`єр-міністра України, заступника міністра праці та соціальної політики, першого віце-президента Національної академії державного управління при Президентові України.

2 липня 2014 року розпорядженням Кабінету Міністрів України призначено головою Національного агентства України з питань державної служби.

Державний службовець І рангу.

Поєднуючи роботу в органах виконавчої влади з науково-педагогічною і науковою діяльністю, у 2001 – 2012 роках працював в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, у 2008 – 2017 роках – у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, з 2018 року – у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Голова експертної ради з державного управління Міністерства освіти і науки України, член Наглядової ради Національної академії державного управління при Президентові України, член Координаційної ради з питань реформування державного управління.

Член редакційних колегій 9 наукових видань з питань державного управління.

Заслужений економіст України. Кавалер ордена Данила Галицького. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Київського міського голови, Грамотою Головного управління державної служби України, відзнаками Національної академії педагогічних наук України та відомчими нагородами.

Одружений. Виховує сина.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-