Геннадій Курочка: кращі блоги

Геннадій Курочка

Український підприємець, громадський діяч.

Засновник та керуючий партнер компанії CFC Big Ideas – однієї з провідних українських консалтингових компаній, яка надає послуги у сфері стратегічних комунікацій та зв’язків із органами державної влади. Серед її клієнтів Google, Telenor, NYSE, Uber, FTI Consulting, SAP та ін. всесвітньо відомі компанії. CFC Big Ideas – ексклюзивний представник CNN в Україні.

Розробник переможної комунікаційної стратегії української співачки Руслани на пісенному конкурсі Євробачення-2004. 2010 очолював команду, що розробила першу стратегію брендування України.

Активний учасник Революції Гідності. З початком Російської збройної агресії проти України став співзасновником Українського кризового медіа-центру – громадської організації, яка в умовах інформаційної гібридної війни проти України стала надавати об’єктивну інформацію про події в країні, виклики та загрози національній безпеці.

2018 року Геннадій Курочка став одним з організаторів Українського дому, що працював під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Геннадій Курочка є одним із засновників стартапів Myhelix, YOUNK та інших.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-