Олена Мошенець: кращі блоги

Олена Мошенець

Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

Обрана до Верховної ради України на парламентських виборах 2019 року від партії «Слуга Народу». Заступник голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики, член Постійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.  

Має дві вищі освіти - економічну та юридичну. Навчалася у Школі цифрової журналістики Києво-Могилянської академії та проходила стажування у найбільших видавництвах США. Понад десять років працювала в найбільших ділових виданнях України. В 2013 році стала найкращим журналістом України в номінації "Банки. Фінанси. Інвестиції" за версією PRESSзвание. Працювала на посадах шеф-редакторки бізнес/медіа бюро ekonomika+, головної редакторки рейтингового видання «Топ-100. Рейтинги крупнейших», заступника головного редактора порталу delo.ua, заступника головного редактора журналу «Бізнес», керівника проектів різних видань.

Має наукові праці з тематики рентоорієнтованої економічної поведінки, лобізму, логролінгу, корупції, взаємодії та ефективності інституцій.

Після обрання до Верховної Ради України зосередилася на питаннях системної боротьби з корупцією та законодавчих змінах, що допоможуть Україні знизити корупційну складову економіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-