Олексій Навальний: кращі блоги

Олексій Навальний

Олексій Навальний (рос. Алексей Анатольевич Навальный; *4 червня 1976, Бутинь, Московська область, РРФСР). Його батько -родом із села Залісся біля Чорнобиля, Україна) — російський політичний і громадський діяч українського походження, що здобув останніми роками слави поміж російських блогерів і медіа внаслідок своєї громадської діяльності. Він використовує популярний жж-блог для організації, відповідно до закону, масових заяв російських громадян у справах пов'язаних з корупцією в російській владі, що їх російські високопосадовці та наближені до влади великі підприємці, зазвичай, ігнорують. Він також регулярно пише колонки щодо питань, якими він опікується в російських медіа, зокрема в російський Forbes. За політичними переконаннями — російський націоналіст. Виступає за об'єднання Росії, України та Білорусі під очільництвом Росії.

Газета Ведомости назвала Навального переможцем у номінації Персона року — 2009. Навальний став World Fellow в Єльському університеті, де він півроку навчався за програмою «Yale World Fellows».

За підсумками 2011-го року компанія «Медіалогія» назвала Навального найцитованішим російським блогером з більш як дворазовим відривом від другого і десятиразовим відривом від третього місць у відповідному рейтингу.

19 грудня 2014 прокуратура зажадала 10 років позбавлення волі для Навального по так званій «справі Ів Роше», за яким політик і його брат Олег звинувачуються в розкраданні та подальшій легалізації грошових коштів французької фірми «Ів Роше Схід». В останньому слові на суді Олексій відкинув висунуті йому обвинувачення. 30 грудня 2014 суд засудив Олексія Навального до 3 років і 6 місяців умовно. Одночасно його брат Олег по тій же справі отримав такий самий, але вже реальний термін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-