На Закарпатті меломан влаштовує вінілові вечірки у несподіваних місцях

Фото

Бібліотека, залізничний вокзал, лабораторія, де роблять ПЛР-тести... У таких найнеочікуваніших локаціях колекціонер вінілових платівок Олексій Уманський влаштовує вечірки під назвою «Круглий звук».

Про це він розповів у коментарі кореспонденту Укрінформу.

«Вечірки під назвою «Круглий звук» - мій авторський проєкт. Задумав і вперше втілив його у 2013 році. За кілька років до того почав колекціонувати вінілові платівки, а коли зібрав матеріал на класний музичний сет, то почав влаштовувати такі музичні зустрічі. Щоб учасники не занудьгували, проводив їх у нетривіальних місцях. Танцювали у бібліотеці серед книг, на залізничному вокзалі. Локація має вражати — це одна із умов», - розповів Уманський.

Зі слів Олексія, відвідує вечірки невелика аудиторія, яка складається переважно з таких само колекціонерів вінілових платівок.

«За ці роки нам вдалося сформувати досить потужну спільноту. «Круглий звук» спонукав багатьох людей на Закарпатті купувати старі платівки, так у нас розвинулася вінілова культура. Коли зараз я беру платівки у колекціонерів, то мені кажуть, що Ужгород — це третє місто після Києва та Одеси за кількістю колекцій вінілових платівок. Це тішить», - акцентує Олексій Уманський.

До вибору тієї чи іншої локації ініціатора вечірок здебільшого підштовхують побажання публіки. Уявіть собі вечірку у старому закинутому залізничному тунелі! Або ще креативніше: після послаблення карантинних обмежень, меломани вирішили зіграти сет у приватному медзакладі, де є лабораторія, в якій роблять ПЛР-тести. Не менш  вдалим місцем виявився навіть притулок для тварин «Барбос», куди люди приходили послухати платівки і приносили корм для тварин. Траплялося, подібні музичні зустрічі поєднувалися зі збором коштів на лікування людям тощо.

Читайте також: Кіно просто неба: як зробити велике свято для села

Олексій Уманський зауважує, що останнім часом до закарпатців на вечірках приєднуються діджеї з інших регіонів країни. У власній колекції креативного меломана налічується понад 750 примірників платівок, які збирає з 2010 року.

Фото надав Олексій Уманський