На польсько-українському прикордонні ведмідь вбив жінку
У Польщі ведмідь напав в лісі на 58-річну жінку, у результаті завданих ран вона померла.
Трагічна подія сталася поблизу села Плонна Підкарпатського воєводства неподалік кордону з Україною, передає кореспондент Укрінформу з посиланням на PAP.
Як зазначається, у четвер вранці поліція отримала інформацію від 27-річного сина загиблої про те, що на його матір напав ведмідь. За його словами, вони у лісі були разом, а потім розділилися. Згодом жінка подзвонила йому та повідомила, що поряд бачить ведмедя. Після цього контакт з нею обірвався.
За інформацією поліції в місті Санок, на місце події працюють правоохоронці, прокурор і лікар, які встановлюють обставини трагічної події.
Влада гміни Буковсько, де сталася трагічна подія, закликала місцевих жителів утриматися від походів до місцевих лісів.
«У зв’язку зі смертельним нападом ведмедя на жінку в населеному пункті Плонна (гміна Буковсько), звертаємося з терміновим проханням до всіх мешканців і осіб, які перебувають у цьому районі, суворо утриматися від відвідування прилеглих лісових територій та не прибувати на місце події», - повідомила місцева влада.
Регіональний директор охорони навколишнього середовища у Жешуві повідомив, що за попередньою інформацією, жінка померла від завданих їй хижаком ран.
Як передавав Укрінформ, у Галицькому Національному природному парку (НПП) ведмідь Мир під час весняної активності зруйнував дерев’яну хатинку для клишоногих.
У фотопастку Ужанського національного парку потрапили бурі ведмеді.