В ОАЕ заявили про перехоплення 58 ракет і дронів, запущених з Ірану
Протиповітряна оборона Об’єднаних Арабських Еміратів в неділю перехопила 58 повітряних засобів ураження, запущених з Ірану.
Про це повідомляє Міністерство оборони ОАЕ у соцмережі X, передає Укрінформ.
«29 березня 2026 року повітряна оборона ОАЕ перехопила 16 балістичних ракет та 42 безпілотні літальні апарати, запущені з Ірану», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що від початку «відвертих іранських атак» повітряна оборона ОАЕ перехопила 414 балістичних ракет, 15 крилатих ракет та 1914 БпЛА.
За даними Міноборони ОАЕ, внаслідок іранських атак загинули 2 військовослужбовці та 8 цивільних. Поранення різного ступеня тяжкості дістали 178 осіб.
Як повідомляв Укрінформ, 24 березня ППО ОАЕ перехопила 22 повітряних цілі, серед яких 5 балістичних ракет та 17 безпілотних літальних апаратів, запущених з Ірану.
Фото: Saj Shafique on Unsplash