На Близькому Сході працюють 228 українських військових експертів - Президент
Лише Україна має досвід боротьби з масованими атаками БПЛА, тому наразі українські експерти перебувають у країнах Близького Сході.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський відповідаючи на запитання журналістів, передає кореспондент Укрінформу.
«Вже 228 наших експертів перебувають у Катарі, Еміратах, Саудівській Аравії, працюємо також з Кувейтом та Йорданією», - поінформував він.
Президент вирішив не озвучувати деталі місії українських експертів.
«Ми працюємо, ми на місці. Місцеві фахівці з ППО на достатньо високому рівні, але вони більше працюють із балістикою. А от щодо малої ППО — як діяти проти масованих ударів «Шахедів», окрім нас, ні в кого такого досвіду немає», - додав він.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна має запити від американської сторони про експертну підтримку для їхніх військових щодо двох напрямків на Близькому Сході.
Фото: ОП