Кількість загиблих під час протестів в Ірані зросла до щонайменше 65

За даними американської правозахисної організації Human Rights Activists News Agency (HRANA), під час антиурядових протестів в Ірані загинуло щонайменше 65 осіб.

Про це повідомляє TRT World, передає Укрінформ.

У повідомленні організації йдеться про те, що демонстрації тривають 13 днів поспіль.

Зазначається, що протести відбулися в 512 місцях у 180 містах у всіх 31 провінціях, в результаті чого загинули 50 протестувальників, 14 співробітників правоохоронних органів і служб безпеки та один цивільний, пов'язаний з урядом.

У результаті демонстрацій також десятки людей отримали поранення, а 2311 осіб було затримано. 

Офіційна влада Ірану не опублікувала жодної заяви щодо загиблих та поранених.

HRANA заявило, що неможливо встановити точну кількість загиблих через тривале відключення зв'язку в Ірані.

Читайте також: Британія, Франція та Німеччина засудили вбивство протестувальників в Ірані

Як повідомляв Укрінформ, іранська влада посилила репресії проти учасників протестів по всій країні і погрожує їм смертною карою.

Заворушення в Ірані переросли в найсерйозніший виклик для Хаменеї і його уряду. Протести почалися 28 грудня на Великому базарі в Тегерані після падіння курсу іранської валюти до рекордно низького рівня.

Фото: AA