Трамп не планує звільняти керівницю апарату Білого дому після «вибухового» інтервʼю
Дональд Трамп заявив, що глава апарату Білого дому Сюзан Вайлз працює чудово – вона залишиться на посаді й після інтервʼю, яке вийшло напередодні з деякими «неприємними» інсайдами про роботу адміністрації.
Про це президент США сказав журналістам у середу, передає власний кореспондент Укрінформу.
У відповідь на запитання, чи залишається Вайлз керівницею апарату, Трамп лаконічно зауважив: «Так, вона виконує чудову роботу».
На захист посадовиці стали інші високопоставлені представники адміністрації, написавши позитивні відгуки про неї в соціальних мережах.
Тим часом Вайлз розкритикувала текст інтервʼю з нею у Vanity Fair, назвавши його «нещиро сформульованою хіт-статтею», однак і не заперечивши автентичність своїх цитат.
Як повідомлялося, в інтерв'ю Vanity Fair глава апарату Білого дому, зокрема, сказала, що Трамп має «особистість алкоголіка», заперечила озвучені ним характеристики щодо справи Епштейна та припустила, що президент мав намір змінити режим у Венесуелі. Вона також назвала віцепрезидента Венса прибічником теорій змови, а Маска – «дуже дивною людиною». Інтервʼю набуло вибухового характеру як у США, так і за кордоном.
Фото: The White House