Ліга чемпіонів: «Реал» із Луніним здолав «Баварію» та вийшов у фінал

У фіналі команда українця зіграє проти дортмундської «Борусії».

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів «Реал» на своєму стадіоні переміг «Баварію» - 2:1, передає Укрінформ.

Український голкіпер «Реала» вийшов у стартовому складі «Бланкос» на цю гру та відіграв повний матч. У другому таймі мюнхенці забили першими – відзначився Алфонсо Девіса, який вийшов на заміну ще в першому таймі. За декілька хвилин «Реал» зумів зрівняти рахунок, але гол скасували після перегляду VAR.

Наприкінці гри «Бланкос» таки змогли відігрались: Хосел вийшов на заміну і на 88-й хвилині скористався помилкою Мануеля Нойєра. А вже у компенсований час іспанський нападник оформив дубль та вивів господарів у фінал турніру, ставши героєм цього матчу.

У фіналі Ліги чемпіонів-2023/2024 «Реал» зіграє проти дортмундської «Борусії», яка вчора за сумою двох матчів здолала «ПСЖ».

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 1 червня у Лондоні.